Uue katuse- ja fassaadikeskuse avamise puhul jaanipäevani sooduspakkumised!

Asjatundlik valik ja professionaalne nõustamine kõik ühest kohast. Pakume ka tooteid koos projekteerimise ja kvaliteetse paigaldusega. Kõik pakkumised kehtivad ainult ÖKO Katuse- ja Fassaadikeskuses, Helgi tee 2, Peetri alevik, Rae vald. Tutvu kõigi eripakkumistega siin ning küsi lisa!

Kõik Velux Standard Plus katuseaknad -20%

See tootevalik on koduomanikule, kes soovib sooja- ja helipidavaid aknaid. Standart Plus katuseaknad on 3-kordse klaaspaketiga, mis aitavad sinu kodu muuta veelgi soojemaks ning teeb selle vastupidavaks ka erinevates ilmastikuoludes.

Selles tootevalikus on saadaval nii alt- kui ülalt avatavaid ja nii puidust kui valgeid polüuretaankattega katuseaknaid.

Tänu spetsiaalsele tihendile, on aken oma klassi õhutihedaim. See tähendab, et meeldiv sisekliima saavutatakse soovimatu tuuletõmbuseta. Koos ThermoTechnology™ tehnoloogiaga on tulemuseks ülimalt energiasäästlik aken.


SOOVIN LISAINFOT

Monier lainelised betoonkatusekivid -30% kogu katusekomplektile

Monier pakub 2 erinevat betoonist klassikalist lainelist katusekivi – Est-Stein Elegant Plus ja Est-Stein Protector. Neid kahte katusekivi eristab see, et Est-Stein Protector katusekivile on lisatud spetsiaalne kaitsev pinnaviimistlus, mis hoolitseb selle eest, et kivi värske välimus säiliks veelgi kauem.

Klassikaline Est-Stein Plus katusekivi on kahe värvikihiga betoonist katusekivi, millel on lai valik värvitoone. See on läbinud Rootsi, Saksamaa ja Inglismaa karmide tehnikalaborite katsetused ning saanud palju kiitust nii selle tugevuse, paigalduse lihtsuse kui ka eluea kohta. Est-Stein Protector katusekivil on Elegant Plusi headele omadustele ka ainulaadne pinnaviimistlus, mis hoolitseb selle eest, et katusekivide värske välimus säiliks veelgi kauem. See on kivi, mis kestab põlvest põlve!


SOOVIN LISAINFOT


Creaton (Saksamaa) keraamilised katusekivid alates 11 EUR / m2

CREATON katusekivid on kasutuskindlad, naturaalsed, lõpetatud kujunduse ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega. Keraamiliste katusekivide katmis- ja turvalisusuuringute tulemusel loodi spetsiaalne tootmistehnoloogia, mis võimaldab kasutajatele katuse eriti kiiret katmist ja ülimat turvalisust tagavaid katusekive pakkuda.

Lisaks kindlale lukustusribale on Creaton katusekividel ka piisavalt suur pikinihke võimalus, tänu millele katuse katmistööd igat tüüpi katuste korral eriti mugavalt kulgevad.

Kõrge kvaliteedi ja tasakaalus proportsioonidega Creaton katusekivid sobivad suurepäraselt nii suurtele kui väikestele katustele. Hind 11 EUR / m2 (km-ga).


SOOVIN LISAINFOT

Eterniitlaineplaat AGRO L -20%

Eternit AGRO L on kvaliteetne Leedu eterniit katuseplaat, mis on sama pikkuse ja laiusega kui vanad asbesteterniidi plaadid. Nad on piisavalt suured, et katta suure pindalaga katuseid, kuid ka piisavalt mugavad käsitseda, et nende paigaldamisel ei oleks vaja seadmetesse suuri investeeringuid teha. Laineplaat kaalub umbes 25 kilo, seega jõuab seda tõsta ka üks inimene. Vana asbestplaadiga ühtivad mõõtmed ja profiil tähendab aga, et vanade plaatide all olnud katuse puitkonstruktsioon sobib ka uute plaatide paigaldamiseks.

Eternit AGRO L katuseplaatidel on 30-ne aastane garantii, vahetamisel ei ole vaja ehitusluba, tulekindlad, vastupidavad ka leelistele ja hapetele ning keskkonnasõbralikud. Lisaks on need vaiksed, kauakestvad ja väga lihtne paigaldada.


SOOVIN LISAINFOT


Ruukki Teraskivi FEB Forma Ruukki 30, Ruukki 40 ja Ruuki 50 Plus -20%

Teraskivi FEB Forma on populaarnu katuseprofiil unikaalse räästavaltsiga. FEB Forma on tagasivaltsitud räästaserv ehk räästavalts, mis annab Teraskivile visuaalselt esteetilise ilme ning viimistleb kogu katuse. Tagasivaltsitud räästaserv kaitseb teraslehte sadevete ja korrosiooni eest – parem ilmastikukindlus ja pikem kasutusiga.

Teraskivi FEB Forma on kaasaegse viimistletud disaiga, millel on kergelt struktuurne matt pinnaviimistlus. Sellel on hea ilmastikukindlus ja pikk kasutusiga ning sobib erineva arhitektuuriga hoonetele ja erinevatesse keskkondadesse. Ruukki 50 Plus kvaliteediklassis saadaval 12, Ruukki 40 kvaliteediklassis saadaval 6 ja Ruukki 30 kvaliteediklassis saadaval 8 värvitooni.


SOOVIN LISAINFOT

Soovin lisainfot / küsi pakkumist

Kui soovid saada ennast huvitava toote kohta lisainfot või pakkumist, siis võta meiega ühendust. Vastame ühe tööpäeva jooksul.

    Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega