ÖKO-Keskus (Katuse Asjatundja OÜ)
Paldiski mnt. 120a
Tallinn
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
E-R 10:00-17:00
Telefon 654 1116
Vaata kaarti
SOODUSPAKKUMISED!

Uus Roto Q katuseaken -25%!

  Uus ROTO Q katuseaken 78x118 -25 % ! Katuseaken...

Creaton keraamilised katusekivid -25% !

Kõik Euroopa suurima keraamiliste katusekiv...

Eterniit Klassik -20%

Eternit Klassik - 20 % augusti lõpuni ...

Roto katuseaknad -18%

Kõik Roto katuseaknad -18% !   Ka...

veel pakkumisi...
 
Trüki

Roto katuseakende valik täienes uut tüüpi ROTO Q katuseaknaga, mis on erinevalt teistest Roto katuseakendest ülalt avatav. Uuel aknal on jäigem raam ning mugav klip-kinnituste süsteem, mis muudab akna paigalduse kiiremaks ja mugavamaks. Samuti on ROTO Q katuseaknal parem soojapidavus kui analoogidel. Uue aknaga saab lähemalt tutvuda Tallinna ÖKO-keskuses, Paldiski mnt.120a. Kõige levinumale katuseaknatüübile 78x118 cm on aasta lõpuni Tallinna ÖKO-keskuses soodushind -25% hinnakirjahinnast.

Trüki

Katuse Asjatundja OÜ alustas Euroopa suurima keraamiliste katusekivide tootja Creaton AG(Saksamaa) katusekivide müüki. Creatonil on 11 katusekivitehast, kus toodetakse 25 erinevat katusekivitüüpi ehk -kuju ning 109 erinevat värvitooni ning 5 erinevat-naturaalne, angobeeritud,väärisangobeeritud,glasuuritud ning mattglasuuritud-pinnakatet, samuti kõige uuemas tehases nn."läbivärvitud" keraamilist katusekivi, kus katusekivi on seest mitte punane, vaid sama tooni kui katusekivi pind. Turuletulekuks on katusekividel Eestis soodsad hinnad, kuigi Saksamaal on Creaton kõige kõrgema kvaliteedi ja seetõttu kõrge hinnataseme poolest tuntud.

Trüki

Eksklusiivehitus OÜ lõpetas Konstatntin Pätsi nimelise Vabaõhukooli katusetööd Pirita-Kosel. Katusemeistritele oli see huvitav ja vastutusrikas töö, katusekividest  kaarvintskapid on ainukesed viimase 70 aasta jooksul Eestis ehitatud katuseuugid, mis on tehtud Saksa tehniliste reeglite järgi.

Trüki

Täna, esmaspäeval lõpetasid enne Austria ja Eesti presidentide kohtumist Eksklusiivehitus OÜ katusemeistrid Kõltsu mõisa kiltkivikatuse renoveerimistööd(lisati kogu katusepinnale spetsiaalsed lumetõkked).

Trüki

14. mail kell 14.00 toimub hotelli Dzingel konverentsikeskuses EQUITONE(www.EQUITONE.com) fassaadi- ja katuseplaatide esitlus koos veinide ja juustude degusteerimisega. Täpsem info telefonil 55596340 või e-mailil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

ÖKO-Keskus ( Katuse Asjatundja OÜ ) tallinn@eko-keskus.ee , Paldiski mnt.120 a,  Tallinn E-R 10.00-17.00 Telefon 6541116