ÖKO-Keskus (Katuse Asjatundja OÜ)
Paldiski mnt. 120a
Tallinn
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
E-R 10:00-17:00
Telefon 654 1116
Vaata kaarti
SOODUSPAKKUMISED!

Uus Roto Q katuseaken -25%!

  Uus ROTO Q katuseaken 78x118 -25 % ! Katuseaken...

Creaton keraamilised katusekivid -25% !

Kõik Euroopa suurima keraamiliste katusekiv...

Eterniit Klassik -20%

Eternit Klassik - 20 % augusti lõpuni ...

Roto katuseaknad -18%

Kõik Roto katuseaknad -18% !   Ka...

veel pakkumisi...
 
Trüki

schiedel

Moodulkorsnad leiavad üha suuremat kasutamist tänu kiirele ning vähetöömahukale paigaldusele ja kõrgele tulekindlusele. Moodulkorstnaid  toodetakse metallist ja kivist. Kallemaid metallmoodulkorsnaid kasutatakse juhtudel, kui korsten ei toetu vundamendile (näiteks kaminate kohale paigaldatavad korstnad ning välisseinast läbiviidavad korstnad). Kivimoodulitest koosnevaid moodulkorsnaid  toodetakse 2 tüüpi : keraamilise sisuga (Rondo Plus) ning laavakivist täiskivimoodulitest (Isokern) ehitatavaid korstnaid. Isokern - tüüpi korstnaid, mis on ökonoomsemad, kasutatakse kaminate, saunakeriste ja pliitide korral, kaasaegsete katelde puhul, kus väljuv suitsugaas on madalama temperatuuriga , kasutatakse keraamilise sisuga Rondo Plus - tüüpi korstnaid.

 

ÖKO-Keskus ( Katuse Asjatundja OÜ ) tallinn@eko-keskus.ee , Paldiski mnt.120 a,  Tallinn E-R 10.00-17.00 Telefon 6541116