ÖKO-Keskus (Katuse Asjatundja OÜ)
Paldiski mnt. 120a
Tallinn
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
E-R 10:00-17:00
Telefon 654 1116
Vaata kaarti
SOODUSPAKKUMISED!

Uus Roto Q katuseaken -25%!

  Uus ROTO Q katuseaken 78x118 -25 % ! Katuseaken...

Creaton keraamilised katusekivid -25% !

Kõik Euroopa suurima keraamiliste katusekiv...

Eterniit Klassik -20%

Eternit Klassik - 20 % augusti lõpuni ...

Roto katuseaknad -18%

Kõik Roto katuseaknad -18% !   Ka...

veel pakkumisi...
 
Trüki

Valtsplekk
Valtsplekk-katuseid valmistatakse objektil tahvlite või paanide meh.kokkuvaltsimise teel. Materjaliks võib olla nii tavaline tsingitud terasplekk või tunduvalt vastupidavam täistsink(titaantsink)- või vaskplekk. Võrreldes profiilplekiga oluliselt pikaealisem, kuna paigaldusel ei teki läbivaid kruviauke. Paigaldus profiilplekist kallim, eeldab professionaalset plekksepatööd.

 

Profiilplekk
Valmistatakse tsingitud terasplekist, mis valtsitakse katusekivi-,trapetsi- või valtsipaani-kujuliseks. Tsingitud plekk on kaetud erinevate pinnakatetega (levinumad polüester- ja pural-kate ). Eeliseks kiire ja ökonoomne paigaldus.

 

Katusesindlid

Valmistatkse nii tsingitud terasplekist, vasest, titaantsingist kui alumiiniumist.Tõõstuslikud toodetud katusesindlid on erineva kuju ja suurusega, samuti valmistatkse eritellimusena "ruumilisi" katusesindleid.

 

ÖKO-Keskus ( Katuse Asjatundja OÜ ) tallinn@eko-keskus.ee , Paldiski mnt.120 a,  Tallinn E-R 10.00-17.00 Telefon 6541116