ÖKO-Keskus (Katuse Asjatundja OÜ)
Paldiski mnt. 120a
Tallinn
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
E-R 10:00-17:00
Telefon 654 1116
Vaata kaarti
SOODUSPAKKUMISED!

Uus Roto Q katuseaken -25%!

  Uus ROTO Q katuseaken 78x118 -25 % ! Katuseaken...

Creaton keraamilised katusekivid -25% !

Kõik Euroopa suurima keraamiliste katusekiv...

Eterniit Klassik -20%

Eternit Klassik - 20 % augusti lõpuni ...

Roto katuseaknad -18%

Kõik Roto katuseaknad -18% !   Ka...

veel pakkumisi...
 
Trüki

technoNIKOL

 Bituumenrullmaterjale valmistatakse  SBS- ja APP-tüüpi. Meie kliimas on peamiselt kasutusel SBS-rullmaterjalid tulenevalt nende suuremast elastsusest madalamatel temperatuuridel Korralik lamekatus valmistatakse kahekihiliselt, kus aluskihirullmaterjal kinnitatakse mehaaniliselt läbi soojustuse aluskatuisesse(spetsiaalsete tüüblite abil) ning pealiskihi rullmaterjal sulatatakse põleti abil aluskihi peale. Mõningatel juhtudel kasutatakse rullmaterjali külmliimimist(näiteks väikesed pinnad või kõrge tuleohtlikkus), mis on kallim kui põletamine. Rullmaterjali kvaliteeti väljendab peamiselt tugikanga materjal ( kvaliteetsem polüesterkangas või kehvem klaaskiudkangas) ning rullmaterjali paksus e. kaal (pealiskihi kaal võiks olla vähemalt 4,5 kg/m2).

 

ÖKO-Keskus ( Katuse Asjatundja OÜ ) tallinn@eko-keskus.ee , Paldiski mnt.120 a,  Tallinn E-R 10.00-17.00 Telefon 6541116