ÖKO-Keskus (Katuse Asjatundja OÜ)
Paldiski mnt. 120a
Tallinn
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
E-R 10:00-17:00
Telefon 654 1116
Vaata kaarti
SOODUSPAKKUMISED!

Uus Roto Q katuseaken -25%!

  Uus ROTO Q katuseaken 78x118 -25 % ! Katuseaken...

Creaton keraamilised katusekivid -25% !

Kõik Euroopa suurima keraamiliste katusekiv...

Eterniit Klassik -20%

Eternit Klassik - 20 % augusti lõpuni ...

Roto katuseaknad -18%

Kõik Roto katuseaknad -18% !   Ka...

veel pakkumisi...
 
Trüki

Keraamilised katusekivid
Keramilisi katusekive põletatakse savist ca 1000 kraadise kuumuse juures. Keraamilised katusekivid on pikaealised, kestavad ca 100 aastat. Naturaalset punast tooni keraamilised katusekivid muutuvad aja jooksul tumedamaks, neile tekib paatinakiht, mis muudab katusepinna huvitavaks ning antiikseks. Teiste värvitoonide saamiseks kaetakse keraamilised katusekivid enne põletamist spetsiaalse savivärvi e. angoobiga, mis peale põletamist moodustab katusekivi pinnale pikaealise ning pleekimiskindla värvikihi. Samuti kaetakse keraamilisi katusekive glasuuriga, mis tagab eiti pikaealise värvitooni kestvuse.

Betoonkatusekivid
Betoonkatusekivid e. tsementkatusekivid valmistatakse tsemendi, liiva, vee ning pigmentvärvi segust ning kaetakse kattevärviga.
Lisaks valmistatakse lakikihi või pulbervärviga kaetud betoonkatusekive, mille pinnakate on võrreldes tavalise kattevärviga kaetud betoonkatusekividega tunduvalt pikaajalisem.

Eterniit e.kiudtsement-laineplaadid
Valmistatakse tsemendi, kiudaine ja liiva segust. Plaadid on suhteliselt kerged (ca 15 kg/m2) ning lihtne-kiire paigaldada.

Klassik tüüpi eterniitplaadid on täpselt sama mõõtu nõukogudeaegsete suurte etrniitplaatidega, mistõttu nende vahetus on eriti ökonoomne.

Metallkatused

Valtsplekk
Valtsplekk-katuseid valmistatakse objektil tahvlite või paanide meh.kokkuvaltsimise teel. Materjaliks võib olla nii tavaline tsingitud terasplekk või tunduvalt vastupidavam täistsink(titaantsink)- või vaskplekk. Võrreldes profiilplekiga oluliselt pikaealisem, kuna paigaldusel ei teki läbivaid kruviauke. Paigaldus profiilplekist kallim, eeldab professionaalset plekksepatööd.

Profiilplekk
Valmistatakse tsingitud terasplekist, mis valtsitakse katusekivi-, trapetsi- või valtsipaani-kujuliseks. Tsingitud plekk on kaetud erinevate pinnakatetega (levinumad polüester- ja pural-kate ). Eeliseks kiire ja ökonoomne paigaldus.

Metallsindlid
Toodetakse erineva kuju ja mõõtmetega, samuti valmistatkse plekitöökodades konkreetse tellimuse alusel. Valmistatakse nii tsingitud terasplekist kui pikema elueaga alumiiniumist, titaantsingis (täistsingist) ja vasest.

Kiltkivi
Kihilisest looduslikust kivist saetakse erinevate kujudega plaadid, mis kinnitatakse spetsiaalsete naelte või klambritega roovitusele või laudisele. Enamasti musta või tumehalli värvusega. Võimaldavad ehitada väga keerulise kujuga katuseid. Hästi vastupidavad, miinuseks kõrge hind.

Bituumensindlid
Tavaliselt kärje- või ristkülikukujulised, kinnitatakse papinaeltega täislaudisele või OSB-plaadile. Kalliks muudab katusekonstruktsiooni aluskatus-OSB-plaat või täislaudis.

Bituumelaineplaadid
Valmistatakse tselluloosi ja bituumeni segust. Miinuseks plaatide pehmus ning halvem vastupanuvõime ultraviolettkiirgusele võrreldes teiste viilkatusematerjalidega. Eeliseks...

Rullmaterjalid

Kasutatkse lamekatuste katmiseks ning veekindlate aluskatuste ehitamiseks. Toodetakse nii bituumenrullmaterjale kui kallimaid ja pikema elueaga PVC-rullmaterjale.

 

 

ÖKO-Keskus ( Katuse Asjatundja OÜ ) tallinn@eko-keskus.ee , Paldiski mnt.120 a,  Tallinn E-R 10.00-17.00 Telefon 6541116