ÖKO-Keskus (Katuse Asjatundja OÜ)
Paldiski mnt. 120a
Tallinn
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
E-R 10:00-17:00
Telefon 654 1116
Vaata kaarti
SOODUSPAKKUMISED!

Uus Roto Q katuseaken -25%!

  Uus ROTO Q katuseaken 78x118 -25 % ! Katuseaken...

Creaton keraamilised katusekivid -25% !

Kõik Euroopa suurima keraamiliste katusekiv...

Eterniit Klassik -20%

Eternit Klassik - 20 % augusti lõpuni ...

Roto katuseaknad -18%

Kõik Roto katuseaknad -18% !   Ka...

veel pakkumisi...
 
Trüki
Katuste, katusekonstruktsioonide tööjooniste projekteerimine.
       Katuseehitus arhitektuurse eelprojekti alusel ilma tööjoonisteta jätab tehnilise lahenduse ehitusettevõtja teha vahel ka lihtsalt töömeeste otsutada, ja ei ole ime kui räästad tulevad kas liiga lühikesed või pikad, kivide arv katuse külgedel tuleb erinev jne.
Osade katusekivide puhul peab arvestama  nii kivi vertikaal kui horisontaalsammu. Lisaks on nõuded roovitise kinnitusele, neelude vormistamisele  läbiviikudele ja paljule muule. 
Katuse konstruktiivne projekt on üheselt mõistetav dokument ja välistab ka segaduse rahaasjades, lisaraha küsimine tekkivate nn. ettenägematute tööde ees väheneb või jääb ära üldse. 


Fassadi rekonstrueerimise projektid.
Kortereamu ja üksikelamu energiatarbimise vähendamine ja välisilme parandamine on ettevõtmine, mis algab rekonstrueerimisprojekti tellimisega. Sellistele töödele on vaja ehitusluba, seega idee realiseerimine peaks algama projekteerimisega. Fassadisoojuse projekt sisaldab tehnilisi andmeid sertifitseeritud ja koos hästifunktsioneerivate materjalide kohta.  Ei ole nii, et ehitaja võtab iga tooteartkli soodsaima pakkumise.
Õhekrohvi erinevad tüübid erinevad veehülgavuse ja mustuse siduvuse poolest seega ka hoolduse mugavuse osas. Odavaima krohvitüübiga saame kiiresti määrduva ja lühiajalise fassaadi. 

Arhitektuursed projektid.
Täismahus elamute projektid
 

ÖKO-Keskus ( Katuse Asjatundja OÜ ) tallinn@eko-keskus.ee , Paldiski mnt.120 a,  Tallinn E-R 10.00-17.00 Telefon 6541116